Jakého mi to máme inteligentního prezidenta!

15. ledna 2015 v 16:00 | Gábina |  O jiných existencích
Dnes jenom tak narychlo - už jste to četli? Blbí handicapovaní, že jo, vždyť by tu mozkovou obrnu od nich ty ostatní děcka mohly chytit!


My doma prskáme vzteky a Markéta to dokonce obrečela. Je tohle možné? To rovnou může doporučit zákaz styku blondýn s brunetami, holek s kluky, mladých se starými. V rovnocenné komunitě je přece všem nejlépe, obohacení zkušenosti ostatních je jenom mediální výmysl na zblbutí nepátel!

A proto souhlasím s videem, protože i když se Zeman možná na to video nikdy nepodívá, nadávat u piva na poměry očividně nestačí. A tak, i když si myslíte, že je neuvěřitelně naivní, stejně se na něj prosím podívejte a nad integrací dětí s handicapem se zamyslete. Děkuji. A děkuji Dominikovi, že nesedí a dělá něco. A taky handicapovaným, že si nehledí jenom své rovnocenné komunity a baví se i s námi, i když to velmi často nemají úplně jednoduché.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Divná holka píšící o své ještě divnější sestře.
Markéta má dětskou mozkovou obrnu a já jsem se rozhodla o ní psát. Marky tvrdí, že nikdy nic nedokázala, takže by se o ní nemělo psát na blogu, ale na českém internetu nic podobného není a mělo by být. Myslím si já.

Nicméně jsem jí svatosvatě slíbila, že budu psát i o ostatních sourozencích a podobných nezáživnostech svého života.